Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • pretacanie na brusko

    Dobry den,úpani doktorka som dost zmetena v tom,ze moj skoro 6mesacny syncek sa nechce pretocit na brusko,na bok sa pretaca od 3mesiacov ale na brusko sa mu nechce..mala by som este mu dat cas alebo navstivit neakeho odbornika? chodili sme aj na cvicenie 2mesiace,syn mal mierni tortocollis neni to spojene aj stim ze mal problemi z krcikom tak sa nemoze aj preto pretocit na brusko? dakujem za skoru odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pretáčanie behom dvoch týždňov začne, ak nie, poraďte sa s lekárom, možno by bolo vhodné konzílium u detského neurologa, aj vzhľadom na problém s torticollis.