Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • nemoze sa mi vykakat

    mam dcerku 3tyzdnovu a nemoze sa mi sama uz vyse tyzdna vykakat stalejej musim davat hadicku.davamjej aj kvapky naskor som davala espumisan tie nezaberali a teraz davam kvapky sab simplex a tie tiez nic moc.co by ste mi poradili dokedy to moze takto trvat?nemoze si natu hadicku zvyknut?
    a pritom ja nejedavam nic take s coho by ju malo boliet brusko.
    dakujem za odpoved.Michaela

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Hadičku nepoužívajte často, podľa možnosti vôbec Kojené deti majú stolicu do každej plienky ale na druhej strane je normálne, ak nemajú stolicu aj niekoľko dní. Musia však mať vetry, nesmú výrazne zvracať ani byť veľmi mrzuté, bolestivo plakať alebo mať krv v stolici. Sledujte priberanie a počet mokrých plienok