Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • žabka

    Dobrý večer ja by som sa chcela spýtat moj syn ma teraz 8 mesicov je stále kojený a papka aj príkrmy ale uz asi mesiac mame problem so zabkou v pusinke tvori sa mu na jednom a tom istom mieste. Ked sa vytvorí tak mu ju potriem práškom čo som dostala v lekarni na zabku a behom par hodin mu zmizne ale za tyzden ju ma tam zasa a takto sa to opakuje uz 5 krát, a este to miesto kde mu vznikne ma stale cervene viete my poradit co by bolo na to dobré a z coho to moze vznikat. Dakujem Martina

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Žabka sa dnes liči moderne úplne inak než vytieraním. Podáva sa celkovo liek diflucan, musího predpísať aj dávkovať lekár.