Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • svrbenie pokožky

    dobrý večer pani doktorka,moja otázka znie?mám 15mesačného chlapca papá všetko primerane jeho veku,problém máme ten,že si škriabe bruško a aj v noci sa budí často na to,že si to bruško škriabe.vymenila som telový krém už som aj uplne vysadila,kúpala s mydlom aj bez,kúpala každý večer aj každý druhý,ale bruško si škriabeme tak či tak.potrebuje dáke vyšetrenie,alebomáte pre mna a naše svrbiace bruško dáku radu?dakujem vám.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je potrebné vidieť aké vyrážky má na tom brušku, môže to byť všeličo a podľa toho sa určí liečba. Viac neviem napísať.