Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • ťažká stolica ľ

    Ďakujem Vám za Vašu odpoveď, samozrejme, že sme tu lactulosu konzultovali s lekárkou, ona nám odporučila Duphalac sirup, a vzala nám krv, keďže výsledky zo sterov boli ok, výsledky z krvi ešte nemáme, musíme čakať, kázala sa nám objednať na det. gastre, ale nie na chirurgiu, aj keď ja by som radšej išla tam, keďže synovec má M.Hirschprunga, myslíte si, že by to mohlo byť toto ochorenie? ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ja si veľmi nepamätám už zodpovedané otázky ale vo vašom prípade by som vyšetrenie na detksej chirurgii určite odporučila.