Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Stolica a dolčenie

    , Autor: mima17

    Dobry den, je mozne ked si odsajem mliecko behom dna ho postupne zlievat dokopy, nakolko naraz ho tolko neodsajem, lebo ho ani vela nemam. Ide o to ze nim budem potrebovat nahradit jedno dojcenie a do 12 h ho spotrebujem. A moja druha otazka sa tyka stolice mojej malej. Ma 3 mes. a je plne dojcena. Stolicu ma pravidelne raz denne obcas aj dvakrat. Stolica ma stale rovnaku farbu aj konzistenciu, nezapacha len tam vidiet akoby sopliky, nieco tahave. Je to v poriadku? Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Stolica je v poriadku. Mlieko môžete zlievať maximálne 24 hdoín, vždy musí byť v chladničke . Potom ho musíte skonzumovať do 24 hodín.