Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • tehotenstvo_internet, notebook

    Netusim, ci sa spravne obraciam na Vas, ale potrebujem sa s niekym podelit o nasledovnu skusenost.
    Od cca 5 mesiaca tehotenstva - mozno aj skor - teda odvtedy co som zacala vnimat pohyby dietatka som si vsimla, ze nemozem byt pripojena na internet ani pracovat s notebookom, lebo dietatko v brusho zacalo vzdy velmi kopat.
    Podobnu skusenost ma aj moja kamaratka. Teraz cakam kazdu chvilu na porod a ako pisem tento e-mail tiez velmi velmi kope. Nechcem mu ublizit, preto rychlo dopisem. Co si o tom myslite? moze dieta citit tieto vybracie z notebooku alebo internetu?

    Dal by sa prosim Vas o tomto uverejnit aj kompletny clanok - nejaka studia?

    Dakujem Vam vopred za pomoc a radu.

    Sylvia Ličková

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem, ešte som o tom nepočula. Skúsim to s niekým prekonzultovať, nemyslím však, že počítač by toto mohol spôsobovať.