Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • mramorove telicko

    Dobry den. Mam dvojrocne dvojicky, ktore mali od narodenia mramorove telicka. Jednej to po case zmizlo, ale druhej to nadalej pretrvava. Nezda sa mi, ze by to bolo dane len zimou, ale aj ked jej nie je zima tak sa to u nej vyskytuje. Kde mam hladat pricinu? Dakujem. Monika

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Má takýto typ kože, pokiaľ nemá iné príznaky nie je potrebné mramorovú kožu riešiť.