Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • este k rozpravaniu

    pocula som, ze uzdicka pod jazykom sposobuje u niektorych deti problemy. Je pravda, ze ak je dlha ( ked dieta olizne vrchnu peru a ma vacsi jazycek ponad nu ), bude suslat a kratku prerezu v nemocnici? Pisala som predchvilou, ze moja dcerka, o 2 mes. ma 4 roky- nevie r, ch, pletie si "g" na zaciatku slova a ma problemy s makcenovymi spoluhlaskami...je to pravda s tou uzdickou?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem tieto podrobnosti. Ak máte pochybnosti o správnom vývoji reči svojej dcéry, poraďte sa s logopedičkou.