Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • pupacik po ockovani

    Dobry vecer pani doktorka..Chcela som sa vas spytat na ten pupacik po ockovani na TBC.. Maly tam mal aj taku bielu hnisavu spicku, na co ma upozornili este v nemocnici, ze je to normalna reakcia, ale dnes som si vsimla, ze uz ju tam nema, zrejme odpadla, alebo mozno pri kupani alebo prezliekani sa strhla. Nemoze sa nic stat? Nepredstavuje to nic vazne? Vopred dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Reakcie po tomto očkovaní bývajú rôzne, niekedy aj žiadne. Slduje to lekár v poradni, podľa toho, či je táto chránička zhojená, začína ďalšie očkovanie.