Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • RAST

    Pekný deň pani lekárka prosím vás môžte mi napísať nie akú tabuľku od-do akú váhu a výšku ma mať 4roč.chlapec náš syn meria 1m.a váži 15kg.Veľa ľudí čo nás pozná alebo stretne tak každý že aký je drobní už mi to lezie na nervy jedna babka dokonca že aký je zakrpatený a to ma doslova dostalo ani my rodičia nie sme vysoký mamka 164cm tatko 175cm tak podľa mňa nemá byť po kom vysoký poznám aj staršie a nižšie deti náš sa mi zdá akurát v norme.dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Chlapčekova výška aj váha je presne podľa tabuľkových hodnôt pre daný vek.