Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • avokado

    Prajem dobry den,
    chcela by sm sa opytat ci mozem mojej osem mesacnej dcere dat avokado. Citala som, ze aj ked je to exoticky plod, moze sa davat dojcatam tak ako banan. Aky nazor mete na to vy Dakujem a prajem pekny den.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nemám s tým žiadne skúsenosti ale podľa zásady menej je viac, ktorou sa u detí riadim, by som jej to nepodávala / rovnako ako banán/.