Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • sójové mlieko

    Dobry den,

    moje dievcata, ktore budu mat teraz vo februari 3 roky piju Nutrilon soya, koli alergii na kr. mlieko. Chcem sa opytat ci im mozem po ukoncenom 3. roku uz davat sojove z obchodu alebo mam radsej stale davat nutrilon. Aky je vlastne rozdiel medzi obycajnym sojovym z obchodu a nutrilonom.

    Dakujem velmi pekne.
    Vierka

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nutrilon je určený speciálne pre detskú výživu, pravdepodobne sa pripravuje s kvalitnejších surovín. Sojové mlieko je určené pre bežnú spotrebu.