Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • alergia na zlato?

    Dobry den,
    dnes su tomu 3 tyzdne co ma dcera nausnicky. A stale ich nema zahojene!! Zo zaciatku jej hnisali, a pouzivali sme lieh a framikoin, dalsi tyzden len lieh, a potom som jej skusala davat aj lieh a aj prpoplis co mi odporucili v lekarni. Myslite ze by som mala ist s uskami k doktorke aby mi predpisala nieco ine? Alebo ma tu alergiu? Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Mali by ste sa poradiť s lekárkou. Určite sa nejedná o alergiu na zlato. je to skôr neschpnosť organizmu vyrovnať sa s cudzím telesom. Bohužiaľ často sa deti s týmto problémom vyvíjajú smerom k alergii.