Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Prikrmy

    , Autor: tina-6

    a este jedna otazka na vecer pisete pred spanim obilninovu kasu to je mliecnu nemliecnu? alebo mozem kupit nemliecnu a zmiesat s umelym mliekom?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak kúpite mliečnu, tak zaarobíte s vodu, ak bezm,liečnu, tak zarobíte do umelého mlieka.