Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • menšia pravá časť tváričky

    , Autor: nikinka131285

    ďakujem za predošlú odpoveď no zaujímal by ma súvis medzi zležaním zadnej časti hlavičky a nenšou tvárovou časťou. práve že tá časť hlavičky ktorá je sploštená má väčšiu tvárovú časť, tak práveže otáčam hlavičku viac na tú stranu kde má menšie líčko a aj na očku vidieť rozdiel, je menšie. nechcem jej to ešte viac zhoršiť. ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Každý človek je asymetrický. Záleží na tom , aká výrazná tá asymetria je. Iste chodíte pravidlene do poradne, ak vidíte asymetriu a zležanie hlavičky ako problém., upozornite na to svojho lekára a ten by mal zvážiť, či je všetko v medziach ormy a asymetrie tela ako takého, alebo je potrebné asymetrie ako ju udávate, riešiť.