Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Re: 8 mesačné odmieta príkrmy

    , Autor: jana3105

    Ďakujem za odpoveď. A ako dlho pred a po železe nesmie papať mlieko? A koľko vody je potrebné, aby vypil, pretože aj tú mi odmieta vo fľaši aj v poháriku, musím mu ju dávať striekačkou.
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Vodu asi 180 ml denne, stačí podávať okolo desiateho mesiaca.
    Asi dva hodiny pred a dve hodiny po by mlieko nemal konzumovať.