Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • odrazadlo

    , Autor: hilda

    Dobry den pani doktorka, chcela by som vediet Vas nazor na pouzivanie odrazadiel u deti.Myslim taky ten bycikel bez pedalov,kde sa deti odrazaju nohami.viem ze nie vsetky vychytavky su ok, napr taka trampolina vraj moze spobobovat okrem zlomenin, aj mikro zranenia chrbtice, tak preto sa pyatm na odrazadlío, ci je zo zdravotneho hladiska ok.dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Odrážadlo, ktoré je pevne na zemi a neskôr aj také, kde sú dve kolesá akoby bicykel aled ieťa nemá pedále je pre dieť, ktoré už vie chodiť alebo aspon pevne stáť pomôcka vhodná, rozvíja jeho hybnosť. Neodporúčam chodítka ani odrážadlá zavesené na strope.