Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • nevladzem

    Dobry den volam sa Sara,mam 16 mesacnu dceru problem trva od 14 mesiacov venujem sa jej ako viem a vladzem som slobodna matka hovoria mi ludia ze je rozmaznana ale ja myslim ze som na nu dost prisna a nedovolim jej vsetko.Ked jej nieco nechcem dat tak krici po mne robi zle hadze sa na zem robi vsetko naschval ked jej to xkrat vysvetlim tak po chvili sa zase tam vrati a spravi si po svojom niekedy si neudrzim nervy a dostane po ruke a zadku potom place krici cakam kedy pridu mi susedia buchat co s nou robim,ale uz fakt nevladzem co robim zle?pomozte mi lebo som stale nervozna a nervy mam na roztrhanie.

    dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobrý deň Sára,
    ako slobodná mamina máte náročnú situáciu - ste oboma rodičmi naraz, čiže všetky povinnosti, všetky nároky rodičovskej role sú na vás.