Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • pneumokoky

    Dobrý den,mam 5 mesačného syna (nar.2008),chcela by som sa opýtať,koľko stojí vakcína proti pneumokokom a či treba dva alebo tri krát zaočkovať? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovacia látka stojí cca 65eur. Ak začnete očkovať v tomto veku, potrebuje tri dávky vakcíny v odstupe šesť týždňov druhá po prvej a šesť mesiacov tretia po druhej.