Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Hedelix sirup

    Dobrý den,
    moja otazka sa tyka mna ako dojciacej matky. Zacalo ma pobolievat hrdlo a chcem sa opytat, ci si môzem dat sirup Hedelix, aby sa mi choroba nerozsirila. Mam 9,5mesacneho syna, ktoreho este dojcim. On je teraz tiez chory, berie antibiotika Unasyn.
    Dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobry den, sirup Hedelix nie je ziadnou prekazkou pri kojeni. Pokojne ho mozete uzivat. Na bolest hrdla by som Vam odporucila, aby ste kloktali Tee tree olejom nakvapkanym do vody. 3 kvapky na 2 dcl vody, kloktat tri krat denne. Na kasel je velmi dobry cibulovy caj. nakrajate cibulu na kruzky a vhodite do vriacej vody. Nechate povarit na miernom ohni cca 3 minuty. Potom caj zlejete a osladite medom. Prajem vam skore uzdravenie. S pozdravom Jana W.