Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • ostatne otayki

    Dobry den pani doktorka ja by som sa chcela opytat mam 11 mesacneho syna ,boliy sme v poradny a nasa doktorka zistila ze syn ma hore vajicka a nemohla mu ich nahmatat tak nas poslala k urologovi objednali nas na24. novembra vravela ze to je dedicne moj svagor to mal ked bol mali aj ho operovali. ako postupvat a co sa s tym robi,dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Myslím, že som na túto otázku už odpovedala. V zásade je potrebné držať sa odporučenia urologa. je veľmi dôležité pre budúcu plodnosť ale aj ako prevencia pred závažným ochorením semeníkov, aby boli na svojom mieste!