Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • bakterie

    Co by mi pomohlo pri zapale hornych dych.ciet ak je to bakterialneho povodu?da sa nieco kupit aj v lekarny bez predpisu?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Na takúto otázku sa nedá odpovedať. Ak máte viac ako jeden rok, skúste si kúpiť sirup Kaloba.