Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • prevenar

    zaockuju prevenar v anglicku

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Samozrejme, je niekoľko očkovacích látok, ktoré si môžete vybrať. ak ste všk už očkovanie začali, tak pokračovať musíte rovnakou očkovacou látkou, teda buď prevenarom alebo sinflorixom, to sú dva druhy očkovacích látok proti pneumokokom.