Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • antikoncepcia

    Dobry den, protrebujem poradit ohladom antikoncepcie, beriem diane 35 vybrakla som cele balenie 21 tabliet poctivo v rovnaky cas,mala som pohklavny styk ale krvacanie z vysadenia sa nedostavilo,nevracala som ani som nemala hnacku poradte mi prosim co mam dalej robit ci mam ist k lekarovi alebo mam dalej pokracovat v uzivani dalsieho noveho balenia diane35 a cakat na menzes. mam 20 rokov

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobrý deň Yoshida,
    vaša otázka patrí do poradne gynekológa, obráťte sa prosim na neho. Alebo priamo kontaktovať vášho gynekológa.