Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Rodičovsky prispevok

    Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať mám dvojičky a rodičovsky prispevok dostanem len na jedno dieta a to 156,- € Je to malo aj na plienky manzel zaraba 498,- € nestaci nam to ani na zivobitie kam by som sa mala obratit aby mi to zdvihli na zivotne minimum (lebo podla mojich informacií to nedosahujeme a nie to aby sme to presahovali PROSÍM o RADU DAKUJEM

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    dobrý deň,

    neviem vám poskytnúť radu na túto tému. Je potrebné zájsť na OU pre sociálne veci a rodinu a aj sociálnu poisťouvňu a tam následné informácie dohľadať. prípadne si prečítať zákon.

    prajem veľa zdaru