Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • pomôzte mi

    , Autor: lubka08

    Dobry den pani psychologicka,

    ja mam taky problem, mam dve deti, dievcatka jedna ma rok a pol a ta druha tri roky.
    Ja mam na niich velku zlost ked nieco urobia lebo ked neurobia to co maju. Ja viem je to urcite smiesne ale nemozem si pomôct.Uz aj z manzelom sa pre to hadame castejsie. Vycita mi ze ja nemam rada vlastne deti ale ja viem ze to nieje tak. Ja svoje deti nadovsetko lubim len mam asi nejake psychicke problemy preto tak reagujem, aj ked potom si vzdy uvedomim ze to nie je spravne.
    Preto Vas upenlivo prosim aby ste mi pomohli, pani prychologicka, aby som aspon vedela co sa so mnou deje.
    dakujem vopred

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    dobrý deň,

    všetko, čo sa deje, môže vyplývať z vašej povahy, vašej minulosti a momentálnych okolností, ste v namáhavej stiuácii, dve deti to je záhul, všetko sa zostruje a kontrola, či uhľadenosť idú trochu bokom. prvý krok je uvedomovať si a začať na sebe pracovať.

    ja vám viem odporučiť návštevu terapuetky, - ta a popracovať na tom. nožno by to bolo o pár sedeniach a možno o dlhodobej terapii, to teraz neviem odhadnúť ale skúsiť by ste to mali. podporí a pomôže.

    ozvite sa ak budete mať záujem

    s pozdravom