Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • krvacanie po

    som 3mes. po sekcii a mavam slab krvacanie po styku.pri styku nejde moc hlboko a aj tak za tim kus krvacam.co to moze byt.a strasne bolia kríže,asi to s tym nesuvisi ale pisem pre istotu. je to normalne po sekcii? dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobrý deň Aja
    to je otázka skôr pre gynekológa - a najlepšie bude keď zájdete za tým svojim, ktorý bude môcť skontrolovať váš zdravotný stav, overiť ako prebieha hojenie pooperačnej rany. Pri sekcii museli zašívať niekoľko vrstiev tkanív tak bude lepšie ak gynekológ pozrie ako pokračuje hojenie.