Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • plač

    pani doktorka,prosím vás o radu moj 17mes syn sa zničoho nič rozlútostí a rozplače sa stalo sa mi to viac krát za den.nevyzerá,že ho niečo bolí ked ho začnem mojkat je to ešte horšie ked sa ,ale začneme bláznit a šteklit hned je všetko ok.prečo sa tak správa?dakujem za radu

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ťažko povedať, čo sa deje - vaše vyjadrenie je pomerne stručné. Máte ale spôsob, ako ho viete z tejto ľútosti dostať von a tak sa tým nemusíte až tak trápiť. Možno len nemá svoj deň, lebo ho tlačia zuby, nevyspal sa dosť dobre alebo sa mu niečo nepozdáva...