Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • kakao

    Dobrý deň, mám 15 mes.dieta a chcem sa opýtať na konzumáciu Pribinacika. Skúšala som mu dať smotanový, aj ho dobre zjedol, ale teraz vidím len tie vanilkové a kakaové, môže aj tie ochutené, alebo radšej nie, a čo kakaový puding, môže ho už jesť. Dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pribináčik vanilkový môže, v zásade aj kakaový aj kakaový puding ale nepodávala by som to veľmi často.