Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • očkovanie

    Dobrý deň, pred 5 dnami sme boli na očkovanie 3 základná dávka malý mal 2 dni teploty ktoré ustúpili no začal sopliť kýchať pokašliavať .je to reakcia na očkovanie alebo choroba alebo ešte žeby zúbky?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to určite zhodou okolností pridružené ochorenie, v tomto veku často súvisí aj s prerezávaním zúbkov.