Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Prevenar

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať koľko krát treba očkovať Prevenarom 13. mesačné dieťa. A koľko stojí jedna dávka. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Treba očkovať 2x. K cene očkovacej látky sa v súčasnosti nemôžem vyjadriť, pretože neexistuje momentálne konsensus medzi vyjadrením z MZ SR a poisťovňami.