Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • bolesť pri dojčení

    Dobrý deň. Mám takmer 7-mesačného synčeka, ktorý má dolné dva zúbky...asi predvčerom sa mi pri kojení poriadne zahryzol do bradavky. Mám tam zboku len taký malý červený fliačik, trochu opuchnutý, ale zdá sa mi,že mi to bude aj hnisať, lebo sa mi tam vytvorila taká malá biela bodka. Pri dotyku aj pri kojení to neskutočne bolí....Poradili by ste mi na to nejakú mastičku alebo niečo čo by pomohlo? ďakujem veľmi pekne

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobry den, dobrou mastickou na Vas problem je homeopaticka mast Cicaderma. Ak sa vsak stav nezacne zlepsovat a bolest bude pretrvavat a zvacsovat sa aj po 48 hodinach, urcite odporucam vyhladat lekara, ktory by sa na to pozrel. Prajem skore uzdravenie. S pozdravom Jana W.