Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • hnacka

    dobry den pani doktorka ja by som sa chcela informovat mam 1 rocneho syna a v poslednom case ma taku riedku tmavo zelenu hnacku,velmo zapachajucu ako postupovat horucki nema ani brusko ho neboli chut do jedla ma z coho to moze byt.je nute ist k peditrovi.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Možno užíva lieky na chudokrvnosť obsahujúce železo, to by mohla byť jedna z príčin. V tomto veku deti postupne prechádzajú na rodinnú stravu, možno je záťaž väčšia a preto tá zmena stolice. V každom prípade je potrebné sledovať hmotnosť a podľa potreby konzultovať detského lekára.