Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • prosim o pomoc

    dakujem za odpoved a poprosim vas o kontakty som z okresu puchov
    dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    páči sa,
    môj kolega z Trenčína

    http://www.azet.sk/firma/104179/mgr-miroslav-zahumensky-psychologicka-ambulancia-pre-deti-a-mladez/

    prípadne pani Kašáková z detskej poradne Mama aj a, kontakt na stránke poradne, pokiaľ by ste chceli pracovať cez telefón prípadne skype.

    s pozdravom