• Lieky a kojenie 2

    , Autor: alu123

    Ďakujem Vám veľmi pekne za Váš čas a chcem sa Vás opýtať, či môžem namiesto CIPLOX 500 začať užívať ZINNAT 500 mg 2x denne. Nakoľko nechcem ohroziť zdravie svojho dieťatka ani kojenie.
    Ešte raz veľmi pekne ďakujem

    Dobry den, zial neexistuju antibiotika, ktore by neprechadzali do materskeho mliecka. Zinnat je zrejme lepsia volba avsak ako som pisala, aj ten prechadza do mliecka. U dcerky sledujte, ci jej nezacne hnacka, pripadne sa jej v ustach moze objavit soor. Odporucam Vam, aby ste u dcerky v strave zvysili pocas Vasej liecby prisun vitaminov skupiny B. Prajem Vam skore uzdravenie! S pozdravom Jana W.