• Cesta do Afriky

    Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o radu. Na dlhšiu dobu sa chystám do Afriky a chcel by som sa dať zaočkovať, ale odchádzam za mesiac a pol a vrátim sa o rok tak nestihnem tretiu dávku po 6 mesiacov. Bude to nejako vadiť a koľko asi stojí spolu očkovanie na žltačku typu A a B.

    Ďakujem za rady

    Jedna dávka stojí okolo 60€, neviem presne. Vo vašom prípade by som spravila zrýchlenú formu očkovania. Prvý deň, druhá dávka siedmy deň tretia dávka dvadsiaty rpvý deň , potom nastupuje ochrana a preočkovanie je o rok po tretej dávke. Nevidím iné správne riešenie.