• Tretie preočkovanie o pár dni neskôr

    Dobrý deň,

    chcela by som sa opýtať na vakcínu proti HBV. Tretie preočkovanie by malo byť po polroku a mne to vychádza že prídem o 7-10 po stanovenom dátume. Môže to mať za následok oslabený účinok ?
    Ďakujem

    Nie, v žiadnom prípade. Z rôznych dôvodov je niekedy potrebné preočkovanie preložiť a všetky dostupné pramene udávajú: očkovanie je potrebné previesť v najbližšom možnom termíne.