• možnosť otehotnenia

    Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať, či hrozí nejaké riziko pri otehotnení počas očkovania proti rakovine krčka maternice. Mám vakcínu Cervarix a v máji ma čaká posledná vakcína. Ďakujem Petra

    Nie sú popísané riziká počas prebiehajúceho očkovania. O tom, kedy sa podá posledná dávka, rozhoduje to, či už budete alebo nebudete tehotná.