• Drobec

    Dobrý den!Chcem sa spýtať aký názor máte na detské cmúľanie rúk. Je dobre mu v tom brániť alebo nie? Teraz má 4 mesiace.
    S pozdravom Jozef

    V tomto veku dieťa poznáva svet a pznáva ho hlavne ústami, lebo nevie sedieť ani chodiť a ruky sú blízko, tak ich skúma ako sa dá, aj ústami. Nič neriešte, je to normálne, nenormálne by bolo, keby to nerobil