• kombinacia

    Pani diktorka chcela by som sa vas opytat da sa naraz zaockovat proti rotavirusom a proti pneumokokom?Alebo treba postupne.Kolko davok potrebje moja 16-mesacna dcerka na zaockovanie proti rotavirusom?A kolko stoji cca?Mate skusenosti aj s nejakymi neziaducimi ucinkami?DAKUJEM PEKNE.

    Vaša šestnásťmesačná dcérka už nemôže byť očkovaná proti rotavírusom, pretože očkovanie má byť ukončené do konca šiesteho mesiaca veku dieťaťa.