• Ockovanie po 6. Mesiaci

    Dobry den, chcem sa opytat na Vas nazor na ockovanie mojho babatka proti rotavirusom ked uz ma 6,5 mesiaca. Citala som, ze by sa malo ockovat do 6.mesiaca. Dakujem

    Očkovanie proti rotavirusom je možné len do ukončeného šiesteho mesiaca. takže v tomto veku už očkovanie vášho dieťatka nie je možné!