• zelena stolica

    Dobry den,
    mam 4-mesačného synčeka, ktorého som dala zaočkovať proti rotavírom. Synček je krmený nutrilonom HA a dostal prvú dávku vakcíny, ktorá sa podáva 2x (tuším rotarix). Od očkovania ma malý zapáchajúcu zelenkastú stolicu, ktorá je podobná hnačke. Može to byť reakcia na očkovanie alebo by som mala čím skor navštvíviť lekára?
    ďakujem

    Môže to byť aj reakcia na očkovanie, aj keď zelenú stolicu mávajú bábätká aj bez očkovania a anie je to vžd ani príznak ochorenia. Ak bude stolica takto zmenené viac ako tri dni, konzultujte lekára.