• laska

    dobry den moj priatel ma uz asi nelubi nikdy mi to nepovie nepracujem uz poroka a vycita mi ze si neviem najist pracu vsetko musi platit on a toho najviac stve chova sa kumne ako k lahkej zene len vtedy je mili ked chce sex ja uz neviem ako co mam robit ja ho milujem prosim vas poradte mi co najskor janka

    Dobrý deň Janka
    bude to možno znieť paradoxne - ale čo by ste mohla robiť - je mať rada samu seba, vážiť si seba i vtedy keď sa vám nie všetko darí, keď nemáte zamestnanie, keď neprinášate peniaze do spoločnej domácnosti. A partner okrem výčitiek vie byť pre vás oporou? Čo na ňom máte rada, čo medzi vami dvoma funguje? Viete čo by ste od partnera potrebovala? A viete si to pýtať?
    Často sa stáva, že keď nemáme hodnotu pre seba samých, nebudeme ju mať ani pre partnera.