• Studene ruky u dietata

    Dobrý den ,chcela by som sa opýtat čo mam robit,ked moj pol ročný synček ma studene ručičky,može to byt predzvest nejakej choroby,alebo čo to sposobje.Dakujem

    Je to nedostatočná regulácia prekrvenia na končekoch prstov. v tomto veku je to normálny jav. Možno bol dlhše vonku na chladnom vzduchu a organizmus to ešte nevie vyregulovať. Nie je to príznak žiadneho ochorenia.