• spanok

    dobry den,potrebovala by som poradit,co mam robit,lebo mojrocny syn sa mi v noci budi aj 8 krat za noc,je kojeny.ale prve kojenie je az okolo tretej nad ranom.on sa kazdu hodinu zobudi,postavi sa v postielke a musim ho polozit lebo sam si nelahne,neviem preco,ked uz aj chodime od 11 mesiaca. prave teraz mu vysli dolne stolicky.zubov uz mame 10.uz som aj odisla z izby a spala v obyvacke 2 tyzdne,ale nepomaha to.prosim vas poradte mi.dakujem

    Je to prechodné obdobie, súvisí aj s prerezávaním zubov ale aj s novým vnímaním okolia a novými zážitkami. Musí sa to len "pretrpieť". Snažte sa aj vy si cez deň oddýchnuž a ísť zavčasu spať. Dieťa keď sa zobudí ukľudnite, pohlaďte ale snažte sa ho nechať v postieľke aj za cenu plaču.