• spravanie sa po ockovani

    Dobry den,
    dnes som bola so svojou dcerou na druhom ockovani proti pneumokokom, a ma uplne ine spravanie ako pri prvom ockovani. Teraz je smutna, ani sa neusmeje, a zaspala bez placu. Inokedy ked ju dam do postielky place a teraz nic. Po prvom ockovani bola uplne ina...smiala sa, hrala sa. Vecer mala sice teplotu, ale ako som uz spomynala bola uplne ina ako teraz. Preco je to tak. Je to reakcia na ockovanie?
    Ma 5 mesiacou

    Reakcie na očkovanie bývajú rôzne, súvisia aj s vekom dieťaťa. Neviem jednoznačne odpovedať, či to bola reakcia na očkovanie.Sledujte dieťatko ďalej a uvidíte, môže to byť reakcia na niečo iné alebo aj začiatok ochorenia. Ste veľmi pozorná mamička.