• Poďakovanie

    , Autor: katalinka83

    Pred pár dňami som vás žiadala o pomoc pri komunikácii s mojou sestrou. Vaša odpoveď mi veľmi pomohla a už za tých pár dní sa veľa zmenilo.Uvedomila som si, že ja som jej to ešte aj sťažovala a ona bola opustená.Zmenila som svoj postoj, ospravedlnila sa jej a budem sa snažiť robiť všetko tak, aby cítila, že nie je sama.Zdá sa, že ju to potešilo.
    Veľmi Vám ďakujem a prajem, aby ste veľa ľuďom bola taká nápomocná ako mne.
    S pozdravom Katka.

    Dobrý deň Katka,
    ste vnímavý otvorený človek, vaša sestra má šťastie že vás má. A ďakujem za príjemnú spätnú väzbu. Želám vám všetko dobré.