• Nočne mory

    Minulý rok som sa musela podrobiť kyretáži z dôvodu odumretia plodu v 9.tt.O bábo sme sa snažili rok . Teraz sa mi zázrakom hneď podarilo otehotnieť beriem lieky som doma na pn a ked večer zaspim mám nočné mory. V noci sa často budím. Predpokladám, že je to asi normálne a potrvá kým mi lekár nepovie,že sme za vodou,ale aj tak ma to trápi.Nesmiem brat ziadne lieky na upokojenie ani na spanie.
    Tak co mám robiť?

    dobrý deň, Jana,

    o čom sú vaše nočné mory? skúste si ich zapisovať a ráno nad nimi trochu pomeditovať. skúste zistiť s čím vás privádzajú do kontaktu. ako ich prežívate? čo je najťažšie na tej nočnej more?

    čo z "nechemických" rituálov, aktivít, možností vás upokojuje? siahnite aj po tom.

    ak sa vám dá, môžete skúsiť aj pracovať s psychoterapeutkou.

    prajem veľa zdaru s tehotenstvom