• Zmena v správani

    Dobrý den, chcela by som sa opýtat. Moja dcerka ma 12 mesiacov a mojim problemom je jej zmena v správani ktorá trvá už asi 2 týždne. Vždy bola aktívne dieta, neposedela ani minutu, nonstop štvornožkovala, sem tam poplakala,samozrejme sme tam mala výkyvy v správaní ale teraz je to ine...no posledne 2 týždne je taká všelijaka-strašne uplakaná, nervozna a čo ma najviac prekvapuje hocikedy si lahne len tak na koberec a leží a cmula si palec akokeby bola stále unavená-a toto vobec predtým nerobila! Tiež mi spáva 2 krát denne-predtým to bola iba raz !Taktiež je vzdorovitá čo sa týka jedenia-nikdy nebola extra jedák ale čo robí teraz ešte nerobila. Neviem, čim to može byt? Je to len nejakým obdobím? Rodina tvrdí že to može byt aj zmenou počasia zo zimi do extremneho tepla-máme v byte strašne teplo-može to byt tým??? Dakujem

    Malé deti niekedy horšie znášajú extrémy v počasí, horúco im môže robiť ťažkosti. V kombinácii s rastom zubov alebo predchorobím to môže byť ešte výraznejšie. Prípadne pre istotu vyhľadajte vašu detskú lekárku a konzultujte situáciu s ňou.